logo Ubytovňa Radvaň

Ubytovne Banská Bystrica

Aktivity v okolí ubytovne

Prevažne počas letných a zimných mesiacov patrí medzi našich hostí veľa turistov, cykloturistov, jednoducho veľa dovolenkárov. Naša ubytovňa je známa ako turistická ubytovňa poskytujúca lacné ubytovanie v Banskej Bystrici.

Množstvo kultúrnych - sezónnych podujatí v meste a blízkom okolí, a samotné nádherné okolie Banskej Bystrice láka každoročne veľké množstvo návštevníkov. Všetci, ktorí sa rozhodli využiť služby našej ubytovne, si uvedomujú, že finančné prostriedky, ktoré ušetria na našich výhodných cenách za ubytovanie môžu využiť pre financovanie svojich aktivít.

Príležitostí dostatok po celý rok

Celoročne je k dispozícii novo zrekonštruovaná plaváreň na Štiavničkách s nerezovými bazénami pre najmenších, dospelých s úžasným tobogánom. V lete sa môžete schladiť na Plážovom kúpalisku alebo v neďalekých kúpaliskách na Sliači prípadne v Kováčovej.

Milujete zimu? Možností lyžovania sú v tomto regióne bohaté. Je len na vás či sa rozhodnete pre menšie – nenáročné svahy alebo si doprajete viac adrenalínu. Vianočné trhy na námestí v Banskej Bystrici vám ponúknu voňavý punč a domáce špeciality.

Vyberte si z ponuky atraktívnych podujatí

Medzi obľúbené podujatia patrí napríklad Banskobystrické kultúrne leto alebo slávny Radvanský jarmok, plný ľudových remesiel, domácich maškŕt a samozrejme aj kolotočov a burčiaku. V podobnom duchu sa nesie aj podujatie s názvom Griliáda kde o priazeň vašich chuťových pohárikov budú súťažiť najväčší majstri gastronómie z regionálnych reštaurácii.

Banská Bystrica je moderným mestom

Spoznať Banskú Bystrici z pohľadu moderného mesta vám umožní obchodné centrum Europa. Získa si vás obrovským množstvom obchodov a jednoznačne multikinom a najväčším a najmodernejším klubom na Slovensku Ministry.

Chceme aby ubytovňa Radvaň v Banskej Bystrici bola pre vás miestom odkiaľ začnete každý výlet a zároveň aj miestom, kam sa večer vrátite plný spomienok a zážitkov.

Niekoľko odkazov kde nájdete inšpiráciu pre aktivity v Banskej Bystrici:

Nezáväzná rezervácia

Rezervujte si už dnes lacné ubytovanie v Banskej Bystrici. Stačí odoslať tento jednoduchý formulár. Rezervácia je nezáväzná, po jej odoslaní vás budeme kontaktovať telefonicky.

Priezvisko a meno:
Tento údaj je povinný
Telefón:
Tento údaj je povinný
E-mail:
Nesprávne zadaný e-mail
Uveďte počet dní a osôb alebo dátum:
Invalid Input

Ubytovňa na mape

Foto ubytovňa

Kontakty

Ubytovňa RADVAŇ
Pršianska cesta 2
Banska Bystrica 974 05
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

​Tel: +421 905 334 176